صدر نشینی اداره کل گمرکات استان اصفهان در جشنواره شهید رجایی ۱۴۰۰

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه

مدیرکل گمرکات استان اصفهان گفت: اداره کل گمرکات استان اصفهان پس از کارشناسی و ارزیابی مستندات توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان موفق به کسب رتبه برتر در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی شد.

رسول کوهستانی پزوه مدیرکل گمرکات استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان گفت: در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی۱۴۰۰ اداره کل گمرکات استان اصفهان صاحب کسب چندین موفقیت شد.

وی گفت: کسب نمره کامل ۱۰۰۰ در شاخص‌های اختصاصی برای اولین بار و قرار گرفتن در رتبه یک گروه و استان و کسب نمره ۸۲۷.۸ در شاخص‌های عمومی که این نمره بالاترین نمره گمرکات استان اصفهان از ابتدای برگزاری جشنواره شهید رجایی تاکنون است.

مدیرکل گمرکات استان اصفهان افزود: کسب نمره ۱۸۲۷.۸ در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی (بالاترین نمره مجموع از ابتدا تاکنون) و قرار گرفتن در رتبه دوم در گروه دستگاه های تولیدی و خدماتی استان اصفهان، همچنین دریافت تندیس جشنواره و انتخاب به عنوان دستگاه برتر برای اولین بار در شاخص های عمومی جشنواره شهید رجایی از جمله این موفقیت ها است.

کوهستانی ادامه داد: اداره کل گمرکات استان اصفهان در سالهای ۱۳۸۴ ، ۱۳۸۸ و ۱۳۹۰ دربین دستگاه های استان اصفهان حائز رتبه در جشنواره شهید رجایی شد که در هر سه دوره شایسته کسب رتبه برتر در زمینه شاخصهای اختصاصی شده است و این اداره کل در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی با عملکرد مطلوب و شایسته کلیه کارکنان پس از ده سال انتظار در بین دستگاه های اجرایی استان اصفهان حائز رتبه برتر گردید.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Language