صدر نشینی اداره کل گمرکات استان اصفهان در جشنواره شهید رجایی ۱۴۰۰

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه
Rate this post

مدیرکل گمرکات استان اصفهان گفت: اداره کل گمرکات استان اصفهان پس از کارشناسی و ارزیابی مستندات توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان موفق به کسب رتبه برتر در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی شد.

رسول کوهستانی پزوه مدیرکل گمرکات استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان گفت: در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی۱۴۰۰ اداره کل گمرکات استان اصفهان صاحب کسب چندین موفقیت شد.

وی گفت: کسب نمره کامل ۱۰۰۰ در شاخص‌های اختصاصی برای اولین بار و قرار گرفتن در رتبه یک گروه و استان و کسب نمره ۸۲۷.۸ در شاخص‌های عمومی که این نمره بالاترین نمره گمرکات استان اصفهان از ابتدای برگزاری جشنواره شهید رجایی تاکنون است.

مدیرکل گمرکات استان اصفهان افزود: کسب نمره ۱۸۲۷.۸ در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی (بالاترین نمره مجموع از ابتدا تاکنون) و قرار گرفتن در رتبه دوم در گروه دستگاه های تولیدی و خدماتی استان اصفهان، همچنین دریافت تندیس جشنواره و انتخاب به عنوان دستگاه برتر برای اولین بار در شاخص های عمومی جشنواره شهید رجایی از جمله این موفقیت ها است.

کوهستانی ادامه داد: اداره کل گمرکات استان اصفهان در سالهای ۱۳۸۴ ، ۱۳۸۸ و ۱۳۹۰ دربین دستگاه های استان اصفهان حائز رتبه در جشنواره شهید رجایی شد که در هر سه دوره شایسته کسب رتبه برتر در زمینه شاخصهای اختصاصی شده است و این اداره کل در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی با عملکرد مطلوب و شایسته کلیه کارکنان پس از ده سال انتظار در بین دستگاه های اجرایی استان اصفهان حائز رتبه برتر گردید.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Language