پیام تبریک رئیس کل گمرک ایران به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه
Rate this post

دکتر علیرضا مقدسی رئیس کل گمرک ایران طی پیامی ضمن تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر به ملت بزرگ و انقلابی ایران، به ویژه کارکنان گمرک و خانواده‌های محترم آنها، بر لزوم تلاش هرچه بیشتر برای حفظ آرمان های بلند انقلاب اسلامی و امام راحل و همچنین پیروی از فرامین مقام معظم رهبری تاکید کرد.

“آن نظامی را دستگاه های استکباری می توانند جا به جا کنند که متکی به آحاد مردم نباشد. نظام جمهوری اسلامی متکی به ایمان های مردم است. متکی به محبت های مردم است. متکی به اراده های مردم است. کدام انقلاب را شما سراغ دارید که سالگرد انقلاب بعد از دهها سال با حضور مردم در خیابان ها و با شعار مستحکم مردم، سالگرد انقلاب برای آن گرفته شود”.
مقام معظم رهبری

متن پیام دکتر علیرضا مقدسی به این شرح است:

۲۲بهمن، سالروز خجسته پیروزی انقلاب اسلامی، نقطه اوج حرکت مردم سلحشور و انقلابی ایران برای زدودن غبار طاغوت از گوهر ناب اسلام محمدی، احیای ارزش‌های دینی و قطع سلطه بیگانگان بر کشور به رهبری مردی از سلاله پاکان و تبار حسینیان، خمینی کبیر بود.
 انقلاب شکوهمند اسلامی به دلیل ماهیت ضد استکباری خود از همان آغاز آماج توطئه‌ها، دسیسه‌ها و اقدامات خصمانه دشمنان به خصوص آمریکای جهانخوار قرار گرفت که این دشمنی‌ها کماکان ادامه دارد، اما به یقین آنچه که در این سال‌های طولانی توانسته همه توطئه‌ها و ترفندهای دشمن را خنثی و آنها را از سلطه مجدد بر این کشور و مردم ناامید کند، تدابیر اندیشه‌ها و سیاست‌های داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در امتداد رهبری مقتدرانه بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) و پیروی اقشار مختلف مردم از فرامین و رهنمودهای حکیمانه ایشان است.
نظام جمهوری اسلامی ایران که ثمره خون هزاران شهید و فداکاری و مقاومت ملت صبور و نجیب ایران است، طی چهار دهه از حیات مبارک خود به موفقیت‌های بزرگی در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دست یافته و علی‌رغم همه فشارها و کارشکنی‌های معاندان و مخالفان همچنان در مسیر تعالی و رشد به حرکت خود ادامه می‌دهد و تکیه‌گاه محکم و مطمئنی برای همه نیروهای حق‌طلب و نهضت‌های اسلامی در سراسر جهان است.
بار دیگر فرارسیدن چهل و سومین سالروز پیروزی حق بر باطل و نور بر ظلمت و دهه مبارک فجر را به همه مردم شریف و انقلابی ایران، بالاخص همکاران ارجمندم در گمرک جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های محترم آنها تبریک و تهنیت می‌گویم و امیدوارم که همه ما بتوانیم در پیروی از فرامین رهبر فرزانه انقلاب و صیانت از آرمان‌های بلند امام راحل و شهدای والامقام به وظایف و مسئولیت‌های خود به نحو احسن عمل نماییم.
 از درگاه قادر متعال تندرستی و شادکامی همگان و عزت و سربلندی میهن اسلامی را آرزومندم.
علیرضا مقدسی
رئیس کل گمرک ایران

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Language